fbpx voorzitter | croxhapox

voorzitter

Term uit het notulaire jargon.

Van 1990 tot eind 2005 van.
Kristel De Buck ad interim van eind 1999 tot zomer 2000.
Van januari 2006 tot oktober 2007: Sjoerd Paridaen.
Oktober tot eind december 2007: Frank Van den Eeckhout.
Van januari 2008 tot mei 2010: Sjoerd Paridaen.
Van mei 2010 tot december 2011: Stefaan Van Ryssen.
Jelle Clarisse ad interim van eind januari tot eind februari 2012.
Vanaf maart 2012: Joris Van der Borght.